Dveřní Kování

banner-eshop-dodoforlife.jpg


Na Vaše interiérové a vchodové dveře Vám dodáme kvalitní kování podle Vašeho přání.
Nabízíme Vám kování od předních českých dodavatelů – společnosti COBRA, M&T, MP, HOLAR.Interiérové kování
Vybírat můžete ze širokého výběru štítkového nebo rozetového (děleného) kování. Kování Vám nabízíme podle otvoru ve verzi BB – dózický klíč, PZ – cylindrická vložka, WC SADA. Štítkové kování dodáváme v rozteči zámku 72 nebo 90mm.
Kování si můžete vybrat podle místa použití – ve více zátěžových prostorech doporučujeme objektové kování. V nabídce naleznete také ekonomické interiérové kování.

entry.jpg   my.jpg        
Bezpečnostní a ochranné kování
Na vchodové dveře do domů a bytů dodáváme kvalitní bezpečnostní kování. Můžete si vybrat jak ze štítkového i rozetového (děleného) provedení.
Bezpečnostní kování Vám nabízíme v 2. a 3. bezpečnostní třídě. Bezpečnostní kování je atestováno státem akreditovanými zkušebními laboratořemi. Upevnění ve dveřích je zajištěno pomocí pevnostních šroubů z vnitřní strany. Z vnější strany je kování osazeno koulí, madlem nebo klikou a ochranným štítem proti rozlomení a odvrtání bezpečnostní vložky zámku. Některé typy jsou vybaveny ochrannou krytkou, která zamezuje nežádoucí manipulaci s vložkou zámku. Kování dodáváme pro rozteč zámku ve dveřích 72, 90, 92mm. Velkou výhodou je možnost sladění bezpečnostního kování s interiérovým kováním v různých povrchových úpravách a typech kliky.

Kované kliky

Jedná se o individuální sérii klik vhodnou zejména pro venkovní použití (brány, vstupy do domů a budov s osobitým charakterem). Kliky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a jsou vhodné do jakéhokoliv prostředí.

Okenní kliky
K většině klik na dveře nabízíme ke sladění Vašeho interiéru i kliky na okna (převážně na euro okna).

terry.jpg   trinity.jpg
Doplňky
Můžete si také vybrat z množství doplňků k dveřnímu kování, jako jsou např. vložky do dveří, dveřní zarážky, samozavírače dveří, držáky dřevěných madel, nerezová madla, okopové plechy, dřevěné prahy, číslice atd.

Kování Vám nabízíme v široké škále povrchových úprav – s jejich výběrem Vám rádi poradíme.

Údržba
Pro čištění od prachu, nebo jiných nečistot použijte suchý nebo ve vodě navlhčený jemný hadřík. Nepoužívejte brusné a chemické přípravky. Jejich použitím můžete kování poškodit. Nerezové kování splňuje nejvyšší nároky odolnosti proti mechanickému poškození a při jeho údržbě lze použít vhodné čistící přípravky. Jeho instalaci doporučujeme v provozech, které musí splňovat náročné hygienické podmínky.

Obraťte se na nás a my vybereme pro Vás vhodné kování.

  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider

Ověřená firma ifirmy.cz DODO for life s.r.o.

Připomínky