Vnitřní dveře Sapeli

Všechny modely dveří najdete v KATALOGU SAPELI, nový ceník 2019 najdete ZDE.

Bohatá nabídka kvalitních vnitřních interiérových dveří a zárubní značky Sapeli jistě splní Vaše představy o dokonalém a krásném bydlení.

Dveře Sapeli jsou rozděleny do několika modelových řad. Liší se povrchovou úpravou, použitým materiálem, dýhou a barvou. Dveře můžou být plné nebo s výplní skla, které je možné vybírat z mnoha variant.

Výrobky společnosti Sapeli jsou již nějaký čas spjaty se světem architektury a bytového designu. Za účelem prohloubení této logické vazby a návazání oboustranně prospěšného dialogu se firma hrdě hlásí k podpoře projektu INSPIRELI, který spojuje tuzemské i zahraniční architekty, designéry a studenty těchto oborů.

V našich provozovnách - prodejnách Sapeli naleznete vystaveno mnoho vzorků jednotlivých dveří a zárubní. Zajistíme Vám nejen dodání dveří, ale i odbornou montáž a kování.

V neposlední řadě velkou roli u dveří hraje i kování. Nabízíme Vám kvalitní kliky značky Cobra.

Pokud se rozhodnete ve vašem domě nebo bytě pro výměnu dveří neváhejte kontaktovat jednu z našich značkových prodejen Sapeli. Připravíme pro Vás nabídku a vaše akce výměna dveří může začít.


Jak si vybrat dveře?

Nejdůležitější je začít včas, ideálně už ve fázi projektu. Jen tak můžete využít skutečně všech možností

Kdy začít s výběrem?

Na některé vlastnosti dveří (například způsob otevírání) je třeba myslet už při stavbě. Čím dříve začnete, tím  více možností máte.

Stavební otvor

Velikost záleží (kromě rozměru dveří) i na použitých zárubních. Speciální požadavky pak mají například posuvné dveře do pouzdra.

Povrchy, materiály

Dýhu, laminát, sklo nebo ještě něco jiného? Který vybrta? Materiál povrchu určuje vzhled, ale i odolnost dveřního křídla.

Použití a umístění

Jak vybrat vchodové dveře do bytu? Jak bezpečnostní, protipožární? Na první pohled stejné, ale uvnitř jiné a nedocenitelné. Různé vlastnosti lze mezi sebou kombinovat.

Systém otevírání

Otočnou klasiku, posuvné, skládací nebo úplně jiné? Záleží na okolním prostoru. Pokud máte úzkou chodbu, zvolte otevírání reverzní, kdy se dveře otevírají v opačném směru, tedy do zárubně.

Závěsy (panty)

Jaké jsou typy? Na pantech visí velá váha dveří, zajišťují perfektní dosednutí dveří do zárubně a tím i těsnost, pevnost a estetiku. Vybírat můžete z mnoha povrchových úprav, materiálů i funkcí.

Rozměry dveří

Dveře dávno nemají jeden rozměr 80cm široké a 197cm vysoké. Sapeli nabízí nejširší nabídku na trhu.

Konstrukce, výplň

Kvalitní konstrukci můžete poznat hned: pokud se dveře při zatlačení na protilehlé rohy prohýbají, vyhněte se jim.

Zárubně

Zárubní Sapeli nabízí více typů. Vhodným výběrem významě ovlivníte vzhled dveřního celku.

V čem je Sapeli výjimečné?

100% české dveře

Sapeli je od samého začátku ryze českou rodinnou firmou, která sází na kvalitu českých výrobků.

Chrání vaše životy a majetek

Dveře Sapeli jsou nejen krásné, ale i funkční a přinášejí vám více než pouhé uzavření otvoru ve zdi.

Dveře na míru

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a necháme vyrobit takové dveře, které splňují jeho požadavky na design a funkčnost.

Téměř 3,5 miliónu dveří od roku 1993

Důkladně testovány

Ručí za kvalitu

Jde s dobou

sapeli.jpg
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider

Ověřená firma ifirmy.cz DODO for life s.r.o.

Připomínky