dodo for life

Přejete si nové dveře? Je Vaší prioritou dokonalé zpracování a pěkný design? Pak jste tu správně! U nás najdete bohatou nabídku materiálů, barev, šířek, ale také široký výběr skel a zasklívacích lišt. Vnitřní dveře, vchodové dveře, zárubně, skla a vitráže, kování, dveřní pouzdra, stejně jako plovoucí obklady, obklady a cihly. Od roku 1999 jsme tu pro Vás, abychom pomáhali dotvářet Váš domov.

Poté, co načerpáte inspiraci na našich stránkách, můžete navštívit libovolnou z jedenácti vzorkoven na různých místech České republiky, devět z nich sídlí v Praze. Těšíme se na Vás!

  loga dodo for live

Vnitřní dveře Sapeli

Vnitřní dveře Sapeli významně dotvářejí tvář každého bydlení. Dveře SAPELI ve spojení se zárubněmi neobyčejně pozvednou jeho estetickou hodnotu. Chcete plné nebo s výplní? Světlé či tmavé? Vyberte si takové, které budou Vašemu interiéru nejvíce slušet!


Vchodové dveře Loprais

Vchodové dveře Loprais jsou vizitkou Vašeho obydlí, a zároveň jeho bezpečnostním strážcem. Díky širokému sortimentu vysoce kvalitních vchodových dveří ve standardním i nadstandardním provedení a různých designech u nás jistě najdete ty pravé. Prohlédněte si náš katalog vchodových dveří.


Zárubně Sapeli

Aby Vaše nové dveře spolehlivě plnily obě své funkce, estetickou i praktickou, je třeba jejich volbě přizpůsobit také zárubně. Pomůžeme Vám s výběrem zárubní a společně sestavíme komplet podle Vašich představ. Zárubně Normal, Obtus, Harmonie, to je jen malá ukázka z našeho sortimentu.


Skleněné dveře Sapglass

Dveře s prosklením interiérům neobyčejně sluší. Staly se proto vyhledávaným doplňkem nejen v soukromých, ale také ve veřejných prostorách. Široká paleta různých dekorů skel a vitráží umožňuje dodat každé místnosti osobitý styl. Inspirujte se naším katalogem!


Dveřní kování

Kování je důležitým dveřním doplňkem. Interiérové kování od předních českých dodavatelů stylově dotvoří vzhled Vašich dveří. Kromě bohatého výběru kování (štítkového a rozetového) u nás samozřejmě najdete bezpečnostní kování, stejně jako širokou škálu kovaných a okenních klik a doplňků.


Dveřní pouzdra

Posuvné dveře představují osvědčené řešení, jak elegantně vyřešit problém s nedostatkem místa. Zároveň se stávají čím dál více oblíbeným designovým doplňkem moderních interiérů. Stavební dveřní pouzdra Eclisse dodáváme v mnoha designech, ve standardních i atypických rozměrech.


Plovoucí podlahy

Vzhled dveří s podlahou by měl co nejlépe ladit. Nabízíme Vám proto vysoce kvalitní laminátové, dřevěné i vinylové plovoucí podlahy. Každá z nich má své výhody. Abyste vybrali správně, je nedílnou součástí našich služeb také poradenství a následná montáž.


Obklady a cihly

Obklady dokážou příjemně ozvláštnit vnitřní i vnější tvář bydlení. Kamenné obklady nebo cihlové obklady můžete použít na fasádu i na obestavbu krbu. Neméně oblíbené jsou dekorativní materiály vyrobené ze sádrové omítky. Obklady STEGU, které nabízíme, jsou zárukou nejen krásného vzhledu, ale i kvality.


  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider

Ověřená firma ifirmy.cz DODO for life s.r.o.

Připomínky