Obklady a cihly

Nabízíme Vám obklady STEGU, které představují souhrn přírodních surovin a nejmodernější technologie stavebního průmyslu. Vynikající kvalita materiálu dokonale imituje v přírodě se nacházející barvy a tvary. Zároveň se při výrobě používá technologie, která je šetrná k životnímu prostředí. Nepoužívá se vypalování, proto nevznikají žádné škodlivé látky ani odpady.
Externí obklady se vyrábí z přírodních kamenů , betonu, používají se barviva a přídavný materiál podle nejvyšších evropských norem.


Základním materiálem pro interiérové obklady je sádra, která má velkou výhodu v nízké hmotnosti
Práce s obklady STEGU je velmi jednoduchá a okrasné obklady se dokonale hodí na rekonstrukce a přestavbu fasád starších staveb i na novostavby.
Díky široké škále výrobků, barevných možností, rozličných vzorů a rohových komponentů dosáhnete přirozeného vzhledu fasády domu nebo Vašeho interiéru.

Okrasné obklady STEGU Vám garantují nejvyšší kvalitu po dlouhé roky.

V nabídce naleznete:
Sádrové obklady - jsou zajímavé svým jednoduchým vzhledem a zpracováním.Obklady se vyrábí ze syntetické tvrzené sádry, díky které mají nízkou hmotnost a pořizovací cenu. Tato sádra má však menší odolnost, proto se sádrové obklady doporučují pouze do interiéru.

Betonové obklady -
připomínajé pravé přírodní kamenné obklady,ale za nižší pořizovací cenu. Jsou vhodné pro použití exteriéru a interiéru místností, ale i na krby, do koupelen a barů.

Kamenné obklady
-jsou mrazuvzdorné a voděodolné. Obklady z kamene přidávají estetickou hodnotu každé stěně či fasádě. Díky jejich zpracování do písmene Z nejsou vidět spoje a dochází k celistvosti obložené plochy.

Dřevěné obklady -
jsou vyrobeny z přírodních dřevin jako bríza, smrk, apod. Dřevěné obklady dodají interiéru zajímavý desing.Můžeme je využít i jako stolové desky pokryté dekorativním sklem, součást podlahy v obývacím pokoji a mnohé další.

Dekorativní materiály
- představují rozličné scény egyptské, řecké a mayské kultury. Tyto nádherné kousky jsou vyrobené ze sádrové omítky, jemně barvené a dekorované v daném stylu. Použitím těchto prvků vytvoříte unikátní efekt v interiéru.

Dále nabízíme obestavby krbů a pro všechny výrobky lepidla a impregnáty.


  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider

Ověřená firma ifirmy.cz DODO for life s.r.o.

Připomínky