Speciální dveře

Při výběru dveří nejde jen o jejich estetickoustránku, ale také, nebo lépe řečeno především, o jejich konkrétní užitné vlastnosti. Pokud vám mají dveře dlouho a dobřesloužit, musí mít konstrukci odvozenou od prostředí a funkce, kterou mají splnit. Přesto nemusíte slevovat ze zvýs estetických nároků - všechny speciální dvře umí v Sapeli sladit do jednoho zvoleného deignu.

specialni_dvere.jpg

specialni_dvere-upravy.jpg

Milí zákazníci,

rádi bychom se s Vámi podělili o výsledky testu na vstupní protipožární dveře SAPELI, který nedávno provedla Česká obchodní inspekce. Ze závěrečné zprávy vyplývá, že naše dveře vydrží v ohni až 33 minut bez porušení, což je o celé 3 minuty déle, než předepisuje norma, ve které by dveře při konfrontaci s ohněm neměly ztrácet své základní vlastnosti.

Výsledky obdobného testu v loňském roce dopadly velmi nepříznivě pro některé konkurenční výrobky, které doslova pohořely, a to za pět až sedm minut.

Při zkoušce jsou dveře vystavovány náročným teplotám, při kterých musí splnit tři základní kritéria. Protipožární dveře SAPELI v kritériích izolace a radiace dosáhly času 38 minut, v požadavku celistvosti 33 minut.

V poslední době se na trhu objevují produkty, které ani zdaleka nedosahují předepsaných požadavků, proto jsme velmi rádi, že tento test oficiálně potvrdil, že jsme jedním z mála výrobců, který nabízí protipožární a kouřotěsné dveře prověřené dlouholetým provozem, a zároveň splňující přísné atesty. 

  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider

Ověřená firma ifirmy.cz DODO for life s.r.o.

Připomínky