Dodo for life pomáhá potřebným

Při slavnostní příležitosti vyhlášení CZECH BLOG AWARDS 2018, kde Dodo for life bylo hlavním partnerem v kategorii Life, byly draženy Sapeli dveře pro potřebné.

Významné a známé osobnosti večera jako např. Dara Rolins, Leoš Mareš nebo moderátoři Zorka Hejdová a Ondra Vodný, ti všicni zkrášlili dražené dveře svými autogramy a tím se zapojili s námi do společného projektu Pomáháme potřebným.

Samozřejmě nechyběly ani podpisy všech nominovaných a těch, kteří byli vyhlášeni jako Bloger roku a Youtuber roku.  Deset kategorií přineslo desítku nových nejpopulárnějších internetových tvůrců.

Dražené dveře Sapeli byly podepsány a celý projekt podpořen lidmi, kteří si v kategoriích Video Bloger a Video Blogerka  odnesli vítězství, stali se jimi Karel Kovář alias Kovy a Anna Šulcová, ve zbrusu nové kategorii Instagram roku uspěla Nikol Štíbrová. Svůj titul z předchozího ročníku obhájila dvojice A Cup of Style (Fashion), ale také My Cooking Diary (Food). Naopak nově si vítězství oproti předchozímu ročníku užívali v dalších kategoriích Anie Songe (Life), Stěhujeme se na Bali (Bloger roku), PetraLovelyHair (Beauty), Za normální holky (Cosmo objev) a Mr. Kriss (Ynspirology Award).

Záznam z galavečera můžete shlédnout ZDE

Podívejte se na fotkyz galavečera Czech Blog Awards 2017blogerka.jpg


  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider
  • jQuery Image slider

Ověřená firma ifirmy.cz DODO for life s.r.o.

Připomínky